Kargo ve Teslimat

Sipariş Teslimleri
Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cuma), Bayi-Teslim Merkezi aracılığıyla verilen siparişler ise 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. hemenoyuncak.com'dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kesinleşen siparişler yurtiçinde  MNG Kargo firması tarafından teslim edilmektedir.

Ürün Portföyümüz
hemenoyuncak.com, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı, bölücü veya kışkırtıcı ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır


Yağmur Oyuncak "Türkiye Oyuncakçılar Derneği" üyesidir.